Borçları hatırlatın, tahsilatınızı hızlandırın.
Notti, muhasebedeki verilerinizle, müşterilerinizi ve personellerinizi bilgilendiren bir uyarı sistemidir.
Demo Talebi

Notti’yi ücretsiz denemek için satış ekibimizle iletişime geçiniz.

E-posta ve SMS yoluyla bilgi ağını büyütün.

Şirketinizle ilgili kritik bilgileri yöneticilerle paylaşın. Müşterilerinize borç hatırlatma, ekstre, uyarı ve muatabakat gibi bilgileri gönderin.

Tahsilatları Hatırlatır

Müşterinize sürekli hatırlatmazsanız tahsilatları yapamazsınız. Notti telefon ve mail yoluyla manuel olarak yürütülen bu işlemleri otomatiğe bağladığından tahsilat oranlarında ciddi bit artış yakalarsınız.

Vade farkından zarar ediyor musunuz?

Notti’nin eşsiz tasarım aracıyla, tahsilat hatırlatma içeriğinde gecikmelerden kaynaklanan vade farklarını müşterilerinize bildirebilir, bu şekilde tahsilat sürecinde etkinliği artırabilirsiniz.

Kasa ve Banka hareketleri günlük mail ile gelsin

Ticari yazılımınızda kaydedilmiş kasa ve banka hareketleriniz günlük listeler halinde finans yöneticilerine gönderebilirsiniz.

Çek'in vadesi geldi mi?

Sisteminizde kayıtlı müşteri çek ve senetleriyle kendi hazırladığınız çek ve senetlere ait vade ve tutar bilgilendirmelerini günlük, haftalık ya da aylık olarak mail ya da sms yoluyla temin edebilirsiniz. Bilgilendirmelere şirket içindeki sorumlulara gidebildiği gibi, müşterilerinize de çek vadesiyle ilgili hatırlatma gönderebilirsiniz.

Stok seviye kontrolleri

Kullandığınız ticari yazılımda takip ettiğiniz stokların depodaki miktarı, asgari ya da azami stok seviyelerine göre arzu ettiğiniz formülasyonda bilgilendirme alabilirsiniz. Örneğin A kalitesindeki ürünlerin asgari stok seviyeleri aşıldığında otomatik olarak uyarı maili ya da sms’in satınalma yöneticisine gitmesini sağayabilirsiniz

SMS ile bildirim

Personeliniz, müşterileriniz ya da yöneticilerinizi kritik süreçlerle ilgili SMS ile uyarabilirsiniz.

Ücretsiz denemek iletişime geçin.
Demo Talebi
E-posta Gönderimi

E-posta yoluyla yapılan gönderimler, karşı tarafın gelen kutusunda herhangi bir ek dosyaya ihtiyaç duymadan görüntülenir.

Örnek Ekran Görüntüleri