Biz Kimiz?

Adminsoft > Biz Kimiz?

Sade ve güçlü fikirler

2009 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Adminsoft, ticari yazılım ve iş zekası alanında faaliyet gösteren araştırmacı ve yenilikçi bir yazılım şirketidir.

Müşterilerine bütçe ve verimlilik açısından en uygun çözümü üretmek için çalışır. AR-GE çalışmalarında, proje yönetiminde, yazılım çözümlerinde, müşteri ilişkilerinde kısacası faaliyetlerinin her anında yenilikçi ve çözüm odaklı bir anlayışı benimsemektedir.

Mali işler ve ERP sektöründe danışman kökenli kurucularının da etkisiyle asıl olarak İş zekası ve raporlama üzerinde uzmanlaşmış olan Adminsoft, perakende ve gezici saha satış ekiplerini de içeren satış yönetimi, B2B çözümleri, Depo otomasyonu, iş akış ve onaylama mekanizması ile insan kaynakları yönetimi gibi farklı iş süreçlerine yazılım çözümleri üretmektedir.

Analiz süreçlerinde gerekli donanıma sahip olan yazılım ve iş geliştirme uzmanlarıyla birlikte farklı sektörlerde, işletme yapılarında ve iş süreçlerinde hizmet verebilmektedir.

Image

Vizyon

Adminsoft, geleceğin teknolojilerini kullanmayı hedefler. İş geliştirme süreçlerinde nitelikli bilgi ve eğitime değer verir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine yönelik çözümler üreten, çalışanlarının ideallerine önem veren, yenilikçi ve katma değer yaratmayı amaçlayan bir anlayışla, çözüm üreterek sektöründe lider olmayı vizyon kabul eder.